Ana Sayfa / Güncel Fiyatları / Hurda Demir Fiyatları

Hurda Demir Fiyatları

Hurda demir fiyatları  dünya demir üretiminin 2/3 ünü oluştururken her geçen gün çöpe atılan, demir hurdalarını geri dönüşüme kazandırmak için toptancıların aldığı demir fiyatları sizler için metalurji mühendisleri tarafından yapılan çalışmalar sonucunda listelenmiştir.

Hurda Demir Fiyatları
FİYATI TL/KG
DKP HURDA 1,17
DEMİR EKSTRA 1,17
1.GRUP DEMİR ÜRÜNLERİ 0,9
TOPLAMA HURDA DEMİR 0,85
TENEKE HURDASI 0,55
DEMİR TALAŞI (İMALAT ARTIĞI) 0,85
PİK TALAŞI (İMALAT ARTIĞI) 0,85
İNŞAAT DEMİRİ 1,17
DEMİR BORU 0,95
BİNA YIKIM HURDASI 0,95
HURDA BALANS SÖKÜLECEK 2

Ayrıca çok yakında sizler için il il hurda demir fiyatlarına yönelik başlattığımız çalışmalar sonucunda kaliteli ve düzgün bir şekilde her ilin güncel hurda demir fiyatlarını yansıtacağız.

Sitemizde inşaat demiri fiyatları nı görebilmek için gezinebilirsiniz, ayrıca bizler için yapacağınız yorumlar ve istediğiniz aktüel ürün fiyatlarını da yorumlar kısmına ekleyebilirsiniz.Arzu etmeniz durumunda hurda nasıl işlenir ve hurdaların nasıl geri dönüşüme kazanıldığını şu videodan izleyebilirsiniz.

Hurda her zaman geleceğimiz için bir yatırım olduğunu unutmayın, ayrıca otomobil hurdası ve diğer hurda fiyatlarına yönelik alım satım işlemlerine ulaşabileceğiniz bir siteyi çok yakın zamanda hayata geçireceğiz, ayrıca sanayinin gelişmesiyle ürünlerin yan ürünleri olarak çıkan ve değerlendirilmek amacıyla istenmeyen bir nevi curuf tarzı ürünler de hurda olarak geçebilmekte ve farklı sektörlerde değerlendirilerek hurda statüsüne girdiği söylenilebilmektedir .

Sitemizde ayrıca inşaat demiri fiyatları ve farklı güncel fiyatlar bulunan kategorilerimize giderek onlarıda inceleyebilirsiniz.


Hurda demir fiyatları için düşüncelerinizi ve yorumlarınızı bizlerle paylaşmanız bizler için çok önemlidir, lütfen alt kısıma görüşlerinizi ve ileride oluşturacağımız hurdacı telefon numaraları için sizde telefon numaranızı bırakabilirsiniz.

Hakkında admin

Fındık Fiyatlarının istenilen seviyeye gelmesi için uğraş göstermekteyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir