Ana Sayfa / Fındık / Eren Bülbül’ü Şehit Eden Şerefsiz Giresun’da Yakalandı

Eren Bülbül’ü Şehit Eden Şerefsiz Giresun’da Yakalandı

İyi ki varsın eren dediğimiz harika bir insan henüz 15 yaşında şehit olan ve hepimize örnek olan Eren’imizi şehit eden şerefsiz pkk lı giresun da yakalandı.

Başta Karadeniz olmak üzere ülkemizde canını hiç sayarak şehitlerimiz sayesinde bu günlerdeyiz.

Trabzon’un Maçka ilçesinde ihbar ettiği PKK’lı teröristler tarafından çıkan çatışmada öldürülen Eren Bülbül, tüm Türkiye’yi yasa boğmuştu, ancak şehit edenlerin kaçması içimize bir burukluk oluşturmuştu.

PKK’nın  Karadeniz’de kış yapılanmasına karşı  Giresun’da yürütülen operasyonlarda dün gece  Dereli ilçesine bağlı Kulakkaya Yaylası kırsalında bir terörist yakalandı.

EREN BÜLBÜL’Ü ŞEHİT EDEN GRUPTAN

Edilen bilgilere göre, bölücü terör örgütü üyesinin  Trabzon’un  Maçka ilçesinde Astsubay Başçavuş Ferhat Gedik ve 15 yaşındaki Eren Bülbül’ün şehit olduğu saldırıya katıldığı bilgisine ulaşıldı.

Yakalanan  PKK’lı terörist ile alakalı ise  GiresunCumhuriyet Başsavcılığı yazılı açıklamada bulundu.

SAVCILIKTAN AÇIKLAMA YAPILDI

Başsavcılıktan yapılan açıklamada, “23.10.2017 tarihinde saat 15.25 sıralarında ilimiz  Dereli İlçesi Kulakkaya Yaylası bölgesinde ihbar üzerine şüpheli bir şahsın jandarma görevlilerince yakalandığı, yakalanan şahsın  PKK terör örgütü  Karadeniz yapılanmasına mensup ‘Aram’ kod adlı Mustafa Tolucan adlı bölücü terör örgütü mensubu olduğu Başsavcılığımızca ilgili terör örgütü mensubu hakkında gözaltı kararı verilmiş olup hakkında açılan adli soruşturma devam etmektedir” denildi.

Hakkında admin

Fındık Fiyatlarının istenilen seviyeye gelmesi için uğraş göstermekteyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir